منوی دسته بندی

اجرای محوطه سازی با سگ لاشه

محوطه باغ ی ویلایی همیشه فضایی برای رهایی از افکار منفی و رسیدن به ارامش است . با حضور در این فضا میتوان برای ساعتی دور از محیط بسته و سر پوشیده ئر های ازاد و لطیف به ستراحتت پرداخت .

اجرای محوطه سازی با سنگ لاشه

به همین دلیل است که در محوزه سازی از عناصر طبیعی بر آمده از ذل کوهستان و جنگل استفاده میشود محوطه سازی باا سنگ لاشه میتواند چشم اندازی بسیار زیبایی در فضا رقم بزند چشم اندازی ک بی شک میتواند با طبیعنت واقعی و بکر رقابت کند .

استفاده از سنگ لاشه در محوطه سازی

میتواند جلوی ناب و نچرال به محیط بدهد . سنگ های لاشه در گوشه گوشه از محوطه قابل استفاده است .

استفاده سنگ لاشه در محوطه سازی

در محوطه سازی با سنگ لاشه میتوان از این سنگ ها به عوان کف پوش باغ یا ویلا استفاده کرد . کف پوش سنگ لاشه ادمی را به یاد کوچه باغ های دلنشین در دهکده های سبز شمالی می اندازد.استفاد از کغپوش سنگ لاشه نه تنها صرفه اقتصادی دارد بلکه فضایی صمیمانه تری را در محوطه رقم خواهد زد .

اینن سنگها دارای سطح ناصاف با برجستگی هایی طبیعی و ناهموار هستند ک نمادی از بکر بودن طبیعت را با خود به همراه دارنند

برای مشاوره در مورد اجرای محوطه سازی با سنگ لاشه با در تماس باشید

محوطه سازی چیست ؟

محوطه سازی در اصل بخشی از معماری و طراحی است ک عمدتا تهت عنون معماری منظور شناخته شده است اما اگر بخواهی بحث را ساده کنیم محوطه سازی شامل استفده از عناصر مختلف در یک محیط خاض برای شکل گیری به آن بر اساس طرح های از پیش مشخص شده است .

برای خرید و یا نصب سنگ لاشه یا سنگ مالون با در ارتباط باشید 09199879452

محوطه سازی باغ ویلا با سنگ لاشه

سنگ لاشه ؟؟ یا مالون سنگ ؟؟ به انواع سنگ های معدنی خورده شده گفته می‌شود که امروزه برای اجرای انواع محوطه سازی ويلا کف سازی باغ آبنما برکه باربیکیو وحتی نما دیوار کاربرد دارد سنگ لاشه ها معمولا از انواع های سنگ های ورقه ای ویا مالون بوده وبه انواع مختلف بند دار ویا جزبی استفاده می گردد؟؟

sangelasheedris وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *