منوی دسته بندی

اجرای دیوار با سنگ لاشه ا سنگ لاشه ادریس

اجرای دیوار حاعل با سنگ لاشه امروزه به طور گسترده ای پیده کرده است بهتر است بفهمیم منظور از سنگ های لاشه ورقه ای های طبیعی می باشد که به صورت ورقه ای از معدن استخراج می گردد.

سنگ لاشه به تخته سنگ ورقه ای نیز معروف می باشد که چگالی بالایی داشته بسیار سنگین میباشد بهتر از بفهمیم این نوع سنگ طبیعی و کاملا دست نخورده است و در ساخت و ساز های مختلف متعدد مورد استفاده قرار میگیرد به نوعی میتوان گفت که استفاده از این نوع سنگ ها از لخاظ اقتصادی بسیا مناسب و به صرفه تر است.

آشنایی با نکات مهم جهت اجرای دیوار

امرزه جهت اجرای دیوار حاعل با سنگ لاشه بهتر است با نکات و فاکتور ها اشنا شویم .

تا بهترین نتیجه ممکنن را بدست بیاوریم. بد نیست بدانیم دیوار حاعل نوع سازه میباشد که منظور نگه داشتن مواد خاکی و مقاومت در برابر فشار جانبی خاک ساخته و طراحی شده است . دیوار حاعل دارای اواع مختلف وزنی و گهواره ای گابیون طره ای و غیره سپری میشود.

این نوع دیوار از سنگ های و زاویه های مختلف ک کمتر از 90 درجه استفادده نشود همچنین در اجرای این نوع دیوار نباید ارتفاع سنگ لاشه از عرض ان بزرگ تر شود .

درساخت دیوار سنگی به مانند دیگر فعالیت های عمرانی ضروری است که هم مصالح دارای استاندارد های فنی لازم باشد و هم نحوه اجرا از اصول کلی مربوط پیروی کند.

اجرای سنگ لاشه اصولا برای دیوار چینی و محوطه سازی باغ یا ویلا ویا اجرای کف پارک ها و فضا های سبز به کار می رود؟ منظور از اجرای محوطه سازی چیست ؟ در پیرامون ما بخش های مختلف و زیادی می بینیم که جزو محوطه سازی

محسوب می شود

نمای دیوار باغ با سنگ لاشه

استفاده از سنگ لاشه یا مالون سنگ به عنوان مصالح بنایی برای دیوار چینی ؟ با توجه به اینکه دیواری که با آجر و یا با بلوک ساخته می‌شود وبعد نیاز به نما دارد ؟؟ به این حال شما میتونید استفاده از سنگ لاشه برای محوطه سازی ويلا ویا نمای دیوار باغ و یا آبشار آبنما ؟

برای خرید ویا نصب اجرای سنگ لاشه به روی شماره کلیک کنید 09199879452

sangelasheedris وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *