منوی دسته بندی

سنگ لاشه ورقه ای دماوند

در باره سنگ لاشه

چرا از سنگ لاشه در ساختمان سازی ویا محوطه سازی استفاده کنیم؟

سنگ لاشه یا هامون تخته سنگ دماوند یکی از محصولات پرکاربرد در صنعت ساخت ساز است که از سنگ های کوهی و طبیعی تشکیل شده و به دلیل ویژگی های زیبای ومقاومت بالای خود در انواع ساختمان ها و محوطه سازی ويلا باغ استفاده قرار می گیرد؟ در این متن به برسی ویژگی ها مزایا وکاربرد های سنگ لاشه ورقه ای خواهیم پرداخت؟

اولین ویژگی سنگ لاشه زیبای و طبیعی بودن آن است؟ سنگ لاشه به دلیل نوعی از سنگ های طبیعی و از کوه تشکیل شده است که دارای رنگ های مختلف و الگوهای طبیعی و بی نظیری می‌باشد این ویژگی ها باعث شده است که استفاده از سنگ لاشه در ساختمان های مختلف مانند بناهای تجاری و رستوران ويلا ها و حتی منازل مسکونی مورد استفاده قرار گیرد؟

دومین ویژگی مهم سنگ لاشه مقاومت بالا در برابر سایش و خراش ضربه است این ویژگی باعث شده است که سنگ لاشه در ساخت ساز مانند ایستگاه های مترو فرودگاه ها و هتل رستوران ها مورد استفاده قرار گیرد سنگ لاشه به دلیل مقاومت بالای خود در برابر خراش وسایش برای تزئین پل و جاده‌ ها نیز استفاده می شود ؟

سومین ویژگی سنگ لاشه قابلیت نفوذ آب کمتر نسبت ساير سنگ ها است این ویژگی باعث شده است که سنگ لاشه در ساختمان های مانند حمام استخر و سونا مورد استفاده قرار گیرد سنگ لاشه به دلیل قابلیت نفوذ آب کمتر نسبت ساير سنگ ها مقاومت بالای خود را در برابر رطوبت وآب حفظ می‌کند

sangelasheedris وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *