منوی دسته بندی

سنگ لاشه کف سازی ويلا

کف سازی باغ محوطه سازی ويلا وساختمان از سنگ لاشه استفاده می شود با سنگ لاشه امکان طراحی طبیعی وخاص در محوطه باغ ویلا را فراهم می کند امروزه بسیار کف سازی باغ و رستوران‌ها با سنگ لاشه طبیعی استفاده می شود

ویژگی ها ومزایای سنگ لاشه محوطه کف

سنگ های که در فضا های متنوع صنعت ساخت ساز به عنوان کف پوش مورد استفاده قرار می گیرد به دو صورت طبیعی و مصنوعی اجرا می‌شود از سنگ های طبیعی که در کف سازی باغ محوطه سازی ويلا کف پوش رستوران ها استفاده می شود؟؟

همان طور که می دانید، سنگ کف ، نوعی سنگ طبیعی می باشد؛ بدین سبب، بهره گیری از آن تاثیر مطلوبی در فضا و محیط دلخواه شما خواهد داشت.در اجرای کف سازی با سنگ لاشه ، به منظور منسجم تر شدن این سنگ از مقداری مواد چسبنده استفاده می شود که مقاومت سنگ لاشه را بالا می برد؛ در نتیجه آسیب پذیری سنگ کاهش می یابد.طیف رنگی گسترده و متنوع سنگ کف مانند سنگ لاشه مشکی ، قهوه ای، قرمز و…زمینه انتخاب و هماهنگ سازی آن با محیط مورد نظر را فراهم کرده است.یکی از دلایل زیبا شدن حیاط و محوطه باغ و ویلا با اجرای کف سازی با سنگ لاشه ، وجود رگه ها، شکاف ها و درزهایی است که بر روی این سنگ نقش بسته است.کف سازی با سنگ لاشه باعث ماندگاری کف خانه و حیاط شده و دیگر احتیاجی به بازسازی کف نمی باشد.این نوع سنگ علاوه بر جلوه زیبا و طبیعی، جنبه روان درمانی و روانشناسی نیز دارد. به عنوان مثال: سنگ لاشه سبز ، موجب جذب انرژی های مثبت می شود.سنگ لاشه کف دارای ابعاد متنوعی می باشد. بنابراین با توجه به محیطی که قرار است کف سازی با سنگ لاشه انجام شود و همچنین اندازه مورد نظر سنگ، می توانید از طریق مجموعه سنگ لاشه ادریس اقدام به خرید کنید. سنگ لاشه ادریس علاوه بر اجرای سنگ لاشه، در زمینه فروش سنگ لاشه نیز فعالیت دارد. ؟؟

برای محوطه سازی ويلا کف پوش رستوران ها یا باغ باما در ارتباط باشید 09199879452

sangelasheedris وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *