منوی دسته بندی

محوطه سازی سنگ لاشه

کفسازی باغ یا ویلا همیشه فضایی برای رهای از افکار منفی است.

محوطه ساز با سنگ لاشه طراحی ابگیر ابنمای سنگی ابشار مصنوعی صخره های مصنوعی اشتخر اتشدان نیمکت های سنگی گلدان های سنگی میشود . در واقع از سنگ لاشه برای انواع پروژه های محوطه سازی استفاده کرد . این سنگ ها دارای ضخامت های مختلفی است و قابلیتت استفاده ددر سنگ چینی دیوار را نیز دارا است . بنابر این میتوان از انها در دیوار ینی محوطه هم استفاده کرد .

نکته مثبت و مهمی ک در مورد محوزه سازی با سنگ لاشه وجود دارد این است ک استفاده از این سنگ ها منجر به دوام و پایداری هرچه بیشتر سازه خواهد شد از طرفی هزینه نگه داری و تعمیرات محوطه به شدت کاهش پیدا خواهد کرد چرا ک اساسا سنگ لاشه سنگ بسیار مقاوم در ببرابر تعمیرات جویی و عوامل محیطی می باشد و در برابر برف باد طوفان و یخ بندان و نو رخورشید مقاومت بسیار بالایی دارد . و دچار پوسیدگی خوردگی و شکستگی نخواهد داشت .

محوطه سازی ویلا با سنگ لاشه ورقه ای سنگ لاشه سنگ مالون سنگ مشکی میگون اجرای سنگ لاشه سنگ مالون سنگ ورقه ای .پیمانکاری سنگ مالون سنگ لاشه در مورد محوطه سازی سنگی همراه باشید یکی از قسمت های خانه که می تواند بر زیبایی آن تأثیر بگذارد محوطه باغچه و حیاط ساختمان است با استفاده از طراحی و محوطه سازی باغچه و حیاط ویا با تغیر دکوراسیون آن می توانید نمای جدید را ایجاد کنید. به ساختمان به خصوص ویلا بدهید سنگهای طبیعی بهترین متریالی هستند که هم برای کف ویلا و هم برای نمای ویلا و هم برای دیوارهای دور باغ ویلا مناسب است این سنگ ها به همراه رنگ و بافت طبیعی را به خانه های ما میاورند.

برای سنگ کاری محوطه باغ یا ویلا با ما در تماس باشید 09199879452

sangelasheedris وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *