منوی دسته بندی

پیمانکاری سنگ مالون

پیمانکاری سنگ لاشه ورقه ای وسنگ مالون

فروش سنگ های کوهی با رنگ های مختلف با ابعاد دلخواه و همچنین تيم سنگ لاشه ادریس حسنی با بیش از چندین‌ سال سابقه کاری اجرا ونصب کننده سنگ لاشه و سنگ مالون در شمال ایران و مناطق مختلف کشور ایران مي باشد ؟

پیمانکاری در اصل به معنای انجام یک پروژه یا کله کار ساختمانی با استفاده از یک قرارداد رسمی است یک پیمانکاری عمومأ یو شرکت یا فردی است که به عنوان مجری یک پروژه به منظور انجام کار های مشخص اجرای آن پروژه بر عهده می‌گیرد پیمانکار با سازمان یا شرکتی که نیاز به انجام پروژه دارد یک قرارداد می بندد که شامل شرایط و قوانین انجام کار زمان‌بندی هزینه ها و سایر جزئیات مربوط به پروژه است در مورد پیمانکاری سنگ مالون و یا سنگ لاشه به طور خاص یک پیمانکار سنگ مالون سنگ لاشه مسئول انجام کارهای مربوط به نصب و اجرا کننده سنگ مالون سنگ لاشه بر روی ساختمان ها یا سازه ها است این شامل رعایت استانداردهای ساخت برش و نصب سنگ مالون است پیمانکار ممکن است مواد ساختماني را تهیه کند کیفیت مورد نیاز را ارائه دهد و سنگ ها را با استفاده از تجهیزات و فناوری مناسب برش و نصب کند

اگر درخواست سنگ مالون سنگ لاشه ویا نصب اجرا کننده داشتید با پیمانکاری سنگ لاشه ادریس حسنی در ارتباط باشید 09199879452

معرفی سنگ مالون سنگ مالون یک سنگ لاشه دستکاری شده، چکش خواری شده و به طور کلی تغییر یافته است که در ساخت و ساز، به شدت مورد استفاده قرار می‌گیرد. این سنگ به دلیل تراشی که داده شده است، شکل منظم و متقارنی دارد. سنگ بادبر نیز نام دیگر سنگ مالون است. این سنگ یک نوع سنگ طبیعی است که به صورت مرحله‌ای از معادن استخراج می‌گردد. این سنگ در حالت استاندارد خود ارتفاع حدود ۲۸ و طولی از ۲۰ تا ۴۰ و عرضی ۱۵ تا ۲۰ سانتیمتر را دارا می‌باشد. شاید جالب باشد که بدانید به عرض مالون اصطلاحاً گوشت مالون نیز گفته می‌شود.

توضیحات و کاربرد سنگ مالون ویا سنگ لاشه

سنگ مالون نوع دیگری از سنگ‌های ساختمانی است که دارای طیف رنگی بسیار متنوع و گسترده‌ای می‌باشد. از این سنگ در بخش‌های متعددی از ساختمان استفاده می‌شود و به نوعی یک سنگ پرکاربرد است. هرچه مقاوت سنگ‌های مالون بیشتر باشد، از آن بیشتر در ساختمان سازی استفاده می‌کنند. سنگ‌های مالون را در اصطلاح به نام سنگ لاشه نیز شناسایی می‌کنند. در ادامه به معرفی انواع سنگ مالون و بررسی ویژگی‌های آن بیشتر آشنا خواهید شد.؟

ویژگی سنگ‌های مالون سنگ مالون ویژگی‌های زیادی دارد و این ویژگی‌ها آن را به یک سنگ پرمصرف تبدیل کرده‌اند. اولین و مهم‌ترین ویژگی انواع سنگ مالون مقاومت بالای آنها در برابر ضربه و خراش است. با این ویژگی می‌توان از این نوع سنگ در مکان‌های پر رفت و آمد استفاده کرد. این سنگ جذب آب بسیار کمی دارد و راهی برای نفوذ آب در آن دیده نمی‌شود. طیف رنگی مالون بسیار گسترده است و به راحتی می‌توان آن را با سایر متریال به کار رفته در ساختمان هماهنگ کرد. از رنگ‌های این سنگ می‌توان به سنگ مالون قهوه‌ای، مالون رنگ شیری، مالون سبز و سنگ مالون طوسی اشاره کرد. سنگ مالون سبز بسیار مرغوب است و علاوه بر جنبه مقاومت در ساخت و ساز، جنبه درمانی نیز دارد.

برای خرید سنگ لاشه ورقه ای ویا سنگ مالون و همچنین در خواست استاد کاران سنگ لاشه سنگ مالون در مناطق مختلف کشور ایران با پیمانکاری سنگ لاشه ادریس حسنی در ارتباط باشید 09199879452

نمونه کار های اجرا شده با سنگ مالون و سنگ لاشه

sangelasheedris وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *